Ако в последния момент сте решили, че искате да откриете летния сезон още през май, но не намирате подходящи хотели, “ТЕЗ Тур” имат решението за вас. Туроператорът пуска специална промоция за почивки в Анталия през май. С изкусително ниски цени за някои от най-добрите хотели и удобни дати за полети както от София, така и от Варна, изборът да се отпуснеш на турския бряг става съвсем естествен.
Със слънцето, което грее почти през цялата година, не е изненада, че много хора вече са планирали морската си почивка в Анталия. Средиземноморският климат предлага топли и слънчеви дни, идеални за плажа и различни водни спортове, дори през май.
Освен това
плажовете в Анталия
са просто феноменални - фини пясъци, добре уредени зони за релакс, много възможности за забавления и страхотна кристално чиста вода. Дори стоенето на шезлонга е истинска наслада за сетивата в Анталия. А като добавим различните водни спортове, гмуркане и красиви гледки, релаксът е пълен!
Отделно от природните красоти, Анталия впечатлява и с разнообразието от луксозни хотели и курорти. Всеки хотел, който „ТЕЗ Тур“ е подбрал за своите майски програми, носи със себе си гаранция за качество и почивка без компромиси. Вериги като QUEENS, SHERWOOD, KAYA и PERRE са вече добре познати на българския турист - с широките си плажове, просторни стаи, многообразна храна и внимателно отношение към всеки гост. Те предлагат това, което наистина има значение - спокойствие, сигурност и комфорт.
Други хотели
като SEALIFE BUKET BEACH, BEACH CLUB DOGANAY, INSULA RESORT, DIZALYA и PALM GARDEN HOTEL също предлагат добри оферти за месеца. Тези хотели определено се отличават като оазиси за пълна почивка - с красиво озеленени територии, модерни водни съоръжения, плажове с фин пясък и услуги на ниво, отговарящо на петте им звезди.
Цените
за тези почивки са невероятни за това, което получаваш в замяна. Само през май „ТЕЗ Тур“ предлага 7-дневни all inclusive ваканции в подбрани хотели на цени от 246 евро на човек с полет от София и от 267 евро при заминаване от Варна. Датите са изключително удобни - 2, 16, 23 и 25 май от София и 20 и 27 май от Варна. Това означава, че можеш да си подариш едноседмично бягство на брега на морето без да се притесняваш за бюджета. В офертата е включено всичко - полет, трансфер, настаняване, храна и напитки, забавления, а също и гаранцията, че „ТЕЗ Тур“ ще се погрижи за теб от първия до последния ден.
Майската почивка в Анталия с „ТЕЗ Тур“ е възможност не просто да смениш обстановката, а да се презаредиш, да усетиш вкуса на лятото по-рано, да си подариш нови гледки, нови вкусове и усещане за безвремие. Независимо дали избираш да прекараш дните си край басейна, да изпиеш чай в градината на хотела или просто да се наслаждаваш на залеза от терасата, тази ваканция ще ти напомни, че понякога щастието наистина се крие в слънцето и в соления въздух.
Йоана Шомова